Części, Ursus C-385 - sklep

W sklepie Agri-truck dostępny jest szeroki wybór części do ciągnika rolniczego Ursusa C-385. W odpowiedniej kategorii można znaleźć m.in. czujniki ciśnienia oleju, filtry powietrza, kolektory wydechowe, panewki czy opony. W asortymencie sklepu Agri-truck dostępne są także wkłady filtra powietrza, turbosprężarki, chłodnice, błotniki, tarcze sprzęgła lub wycieraczki. W sklepie Agri-truck kupisz różnorodne komponenty w atrakcyjnych cenach. Dzięki nim szybko przywrócisz swojemu ciągnikowi pełną sprawność!
Części Ursus C-385

Części, Ursus C-385 - dlaczego warto?

Ursus C-385 to polski ciągnik rolniczy wyróżniający się dużą popularnością ze względu na trwałość i wysoką niezawodność. Rzadko ulega awariom, jednak jak każdy pojazd od czasu do czasu wymaga naprawy bądź wymiany części. Komponenty najlepiej kupić w znanym, zaufanym sklepie, takim jak Agri-truck. Firma oferuje solidne części do ciągnika Ursus C-385 w naprawdę konkurencyjnych cenach. Jej asortyment prezentuje się bardzo bogato. Można w nim znaleźć m.in. łożyska, wskaźniki poziomu oleju, zawory wydechowe czy tarcze sprzęgła. Wybór jest duży, dlatego z łatwością znajdziesz komponent dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Ursus C-385, części - gdzie kupić?

W Polsce dostępnych jest wiele sklepów z częściami do Ursusa C-385, jednak nie wszystkie oferują dobre komponenty w atrakcyjnych cenach. W sklepie Agri-truck możesz kupić różnorodne komponenty do ciągnika rolniczego Ursusa C-385 w konkurencyjnych cenach, które z pewnością nadmiernie nie obciążą Twojego budżetu. Ponadto robiąc zakupy na podanej stronie, możesz liczyć na szybką wysyłkę, profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Obsługa sklepu pozostaje do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.